product/teg-7080es-8-port-gigabit-web-smart-with-8-x-10g-1-x-rj-45-console-port

TEG-7080ES 8-Port 10GbE Web Smart Switch

49,683 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

8 x 10GBASE-T ports
Supports 2.5G/5G NBASE-T connection speeds
Easy-to-use web-based management interface
Supports LACP, VLAN, QoS, and IGMP Snooping
Bandwidth control per port
160Gbps switching capacity
IEEE 802.1p QoS with queue scheduling support
1U rack mountable (brackets included)

Нема на залиха

SKU: 64426 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Жичана мрежа » Разделници » Managed » TEG-7080ES 8-Port 10GbE Web Smart Switch
a