TEG-7080ES 8-Port 10GbE Web Smart Switch

49,683 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

8 x 10GBASE-T ports
Supports 2.5G/5G NBASE-T connection speeds
Easy-to-use web-based management interface
Supports LACP, VLAN, QoS, and IGMP Snooping
Bandwidth control per port
160Gbps switching capacity
IEEE 802.1p QoS with queue scheduling support
1U rack mountable (brackets included)

1 на залиха

SKU: 64426 Категории ,