TEG-PCITXR Gigabit PCI Adapter

800 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Install a Gigabit Ethernet port on your PC in minutes
Save time by sharing files and accessing data quickly
Experience 2000Mbps speed in Full-Duplex mode

1 на залиха

SKU: 64093 Категорија