TEG-S24g 24-port Gigabit GREENnet Switch

8,005 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

GREENnet technology reduces power consumption by up to 70%*
24 x Gigabit RJ-45 ports
Sturdy rackmount metal switch with built-in power supply
48Gbps forwarding capacity

8 на залиха

SKU: 64320 Категории ,