product/teg-s50g-5-port-gigabit-greennet-switch

TEG-S50g 5-Port Gigabit GREENnet Switch

1,516 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Plug and play installation
5 x Gigabit ports
10Gbps switching capacity
Up to 70% energy savings with GREENnet technology*
Sturdy metal switch

Нема на залиха

SKU: 64071 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Жичана мрежа » Разделници » Unmanaged » TEG-S50g 5-Port Gigabit GREENnet Switch
a