TEG-S50g 5-Port Gigabit GREENnet Switch

1,516 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Plug and play installation
5 x Gigabit ports
10Gbps switching capacity
Up to 70% energy savings with GREENnet technology*
Sturdy metal switch

1 на залиха

SKU: 64071 Категорија