product/teg-s51sfp-4-port-gigabit-switch-with-sfp-slot

TEG-S51SFP 4-port Gigabit Switch with SFP Slot

2,975 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

4 x Gigabit ports
1 x SFP slot
10 Gbps switching fabric
Quality of Service traffic prioritization (802.1p QoS)
Jumbo Frame support
Fanless design
Metal housing
Magnet Mount

Нема на залиха

SKU: 64378 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Жичана мрежа » Разделници » Unmanaged » TEG-S51SFP 4-port Gigabit Switch with SFP Slot
a