TEG-S51SFP 4-port Gigabit Switch with SFP Slot

2,975 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

4 x Gigabit ports
1 x SFP slot
10 Gbps switching fabric
Quality of Service traffic prioritization (802.1p QoS)
Jumbo Frame support
Fanless design
Metal housing
Magnet Mount

6 на залиха

SKU: 64378 Категории ,