TEG-S5g 5-Port Gigabit GREENnet Switch

1,264 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

GREENnet technology reduces power consumption by up to 70%*
5 Gigabit Auto-Negotiation ports
Build a high performance energy efficient Gigabit network in minutes
Simple Plug and Play installation of this compact desktop switch

1 на залиха

SKU: 64070 Категорија