TEW-643PI Wireless N PCI Adapter

1,470 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Upgrade your desktop to high performance wireless n
8x the speed and 4x the coverage of wireless g
Connect your PC to a wireless network in minutes
Advanced wireless encryption provides robust security
One-step encryption setup with Wi-Fi Protected Setup (WPS)

Нема на залиха

SKU: 64026 Категории ,