product/tew-738apbo-25ghz-outdoor-access-point-n300-10db-high-gain-antena

TEW-738APBO 2,5GHz Outdoor Access Point N300

12,106 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Wireless N300 building-to-building networking (2.4 GHz)
Supports Access Point (AP), Wireless Distribution System (WDS), Repeater, and CPE + AP modes
IP67 rated aluminum housing
Built in 10 dBi directional sector antenna

Нема на залиха

SKU: 64401 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Безжична мрежа » Пристапни точки » Надворешни » TEW-738APBO 2,5GHz Outdoor Access Point N300
a