product/tew-755ap-600mbps-wireless-n-poe-access-point

TEW-755AP 600Mbps Wireless N PoE Access Point

6,276 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

WiFi N300 PoE access point
Access Point, Client, WDS AP, WDS Bridge, WDS Station, and Repeater modes
Included software utility aides WiFi network management
Gigabit PoE LAN port
Off-white low profile housing blends into the environment
Mounting plate

Нема на залиха

SKU: 64381 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Безжична мрежа » Пристапни точки » Внатрешни » TEW-755AP 600Mbps Wireless N PoE Access Point
a