TFC-110MSC FE MM SC Fiber Converter

3,459 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

SC-type multi-mode fiber port connects over distances of up to 2km (1.2 miles)
10/100Base-TX port supports Auto-Negotiation, Auto-MDIX and Full-Duplex mode
Functions as a stand alone converter or with the TFC-1600 fiber chassis

7 на залиха

SKU: 64134 Категории ,