product/tk-205k-2-port-ps-2-kvm-switch-kit

TK-205K 2-Port PS/2 KVM Switch Kit

1,470 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

2-port KVM switch with VGA and PS/2 connection to computers
Device monitoring with Auto-Scan and audible feedback
High quality 2048×1536 resolution for a crisp display
All required cabling included

Нема на залиха

SKU: 64223 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » KVM » TK-205K 2-Port PS/2 KVM Switch Kit
a