TK-207K 2-Port USB KVM Switch Kit

2,335 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

2-port KVM switch with VGA and USB connections to computers
Device monitoring with Auto-Scan and audible feedback
High quality 2048 x 1536 resolution for a crisp display
Support most operating systems and advance mouse designs
All required cabling included

5 на залиха

SKU: 64224 Категории ,