TK-215i 2-port HDMI KVM Switch

5,448 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Control two computers with one set of console controls
Works with displays with an HDMI port
Full HD 1080p resolution
HDMI and 3.5 mm analog audio
Fully integrated cabling
Ergonomic computer toggle switch
No CD installation
USB Powered – No external power adapter

1 на залиха

SKU: 64394 Категории ,