product/tk-217i-2-port-usb-kvm-switch

TK-217i 2-port USB KVM Switch

1,556 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Manage two PCs and/or Macs with one set of console controls
2-port KVM switch with VGA and USB connections to computers and console devices
Position the toggle switch in an ergonomic location on your work station
All required cabling included

Нема на залиха

SKU: 64317 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » KVM » TK-217i 2-port USB KVM Switch
a