TK-217i 2-port USB KVM Switch

1,556 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Manage two PCs and/or Macs with one set of console controls
2-port KVM switch with VGA and USB connections to computers and console devices
Position the toggle switch in an ergonomic location on your work station
All required cabling included

1 на залиха

SKU: 64317 Категории ,