TK-407K 4-Port USB KVM Switch Kit

3,199 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

4-Port KVM switch with VGA and USB connections to computers
Device monitoring with Auto-Scan and audible feedback
High quality 2048 x 1536 resolution for a crisp display
Supports most operating systems and advanced mouse designs
All required cabling included

4 на залиха

SKU: 64233 Категории ,