product/tk-802r-8-port-ps-2-rack-mount-kvm-switch

TK-802R 8-Port PS/2 Rack Mount KVM Switch

9,512 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

8-port stackable KVM switch with VGA and PS/2 connection to computers
On Screen Display (OSD) interface for easy management
Device monitoring with adjustable auto-scan and audible feedback
Supports most operating systems

Нема на залиха

SKU: 64238 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » KVM » TK-802R 8-Port PS/2 Rack Mount KVM Switch
a