Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

TK-802R 8-Port PS/2 Rack Mount KVM Switch

9,512 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

8-port stackable KVM switch with VGA and PS/2 connection to computers
On Screen Display (OSD) interface for easy management
Device monitoring with adjustable auto-scan and audible feedback
Supports most operating systems

Нема на залиха

SKU: 64238 Категорија