Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

TL2-G244 24-Port Gigabit Layer 2 Switch

18,659 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Command Line and console inputs supported
SNMP (v1, v2c, v3), 802.1X, RSTP, and MSTP support
Supports Port Trunking, Mirroring, IGMP, Static and Dynamic VLAN, RMON, and more
Private/Voice VLAN, QoS, and bandwidth controls
24 x Gigabit ports
4 x shared SFP slots and a console port
48 Gbps switching capacity
Fanless design

Нема на залиха

SKU: 64325 Категорија