product/tpe-1020ws-10-port-10-100-1000mbps-poe-switch

TPE-1020WS 10-Port 10/100/1000Mbps PoE Switch

14,699 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

8 x PoE+ Gigabit ports
2 x Gigabit Ethernet ports and 2 x shared SFP slots
Up to 30 Watts per port with a 75 Watts total power budget
20 Gbps switching capacity
Rack mountable

Нема на залиха

SKU: 64347 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Жичана мрежа » PoE » TPE-1020WS 10-Port 10/100/1000Mbps PoE Switch
a