product/tpe-113gi-gigabit-power-over-ethernet-poe-injector

TPE-113GI Gigabit Power over Ethernet (PoE) Injector

1,902 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Full Duplex Gigabit speeds
Supplies PoE (15.4W)
Network a PoE device located up to 100 meters (328 ft.) away
Converts a non-PoE Gigabit port to a PoE Gigabit port
Save on installation and equipment costs
IEEE 802.3af compliant

Нема на залиха

SKU: 64364 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Жичана мрежа » PoE » TPE-113GI Gigabit Power over Ethernet (PoE) Injector
a