TPE-113GI Gigabit Power over Ethernet (PoE) Injector

1,902 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Full Duplex Gigabit speeds
Supplies PoE (15.4W)
Network a PoE device located up to 100 meters (328 ft.) away
Converts a non-PoE Gigabit port to a PoE Gigabit port
Save on installation and equipment costs
IEEE 802.3af compliant

4 на залиха

SKU: 64364 Категории ,