Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

TPE-115GI Gigabit Power over Ethernet (PoE+) Injector

2,594 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Full Duplex Gigabit speeds
Supplies PoE (15.4W) or PoE+ (30W) power
Integrated power supply
Network a PoE device located up to 100 meters (328 ft.) away
Converts a non-PoE Gigabit port to a PoE+ Gigabit port
Save on installation and equipment costs
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at compliant

Нема на залиха

SKU: 64390 Категорија