Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

TPE-E100 Gigabit PoE + Repeater

4,755 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Easy installation
Extends 100m for a total distance of up to 200m (656 ft.)
Daisy chain up to 3 units for a total PoE network extension of up to 400m (1,312 ft.)*
Supports PoE (15.4W) and PoE+ (30W)
Wall mountable
LED Indicators
Durable metal housing

Нема на залиха

SKU: 64365 Категорија