product/tpe-s44-8-port-10-100mbps-poe-switch-4-poe-4-non-poe

TPE-S44 8-Port 10/100Mbps PoE Switch (4 PoE, 4 Non-PoE)

3,286 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

4 x 10/100Mbps PoE ports
4 x 10/100Mbps ports
30W PoE power budget
1.6Gbps switching capacity
Sturdy metal switch
Plug and Play installation

Нема на залиха

SKU: 64215 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Жичана мрежа » PoE » TPE-S44 8-Port 10/100Mbps PoE Switch (4 PoE, 4 Non-PoE)
a