TPE-S50 5-Port 10/100Mbps PoE Switch

3,804 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Easy installation
4 x Fast Ethernet PoE+ ports and 2 x Fast Ethernet ports
1.2Gbps switching capacity
60W PoE budget
Wall mountable design
Sturdy metal switch
Use with TRENDnet’s PoE splitter to network and power non-PoE devices

5 на залиха

SKU: 64374 Категории ,