Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

TRENDNet TV-IP324PI Indoor-Outdoor 1MP H.264 PoE IR

3,312 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

PoE IR Indoor-Outdoor IP Camera
1MP 720p HD resolution
Night vision up to 30 meters (98 ft.)
Outdoor IP67 weather rating
Save installation costs with Power over Ethernet (PoE)
Digital Wide Dynamic Range image balancing
Program motion detection with email alerts
Free iOS® and Android™ mobile apps

Нема на залиха

SKU: 64415 Категорија