Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

TRENDNet TV-IP328PI Indoor-Outdoor 4MP H.265 PoE IR

5,134 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

PoE IR Indoor-Outdoor IP Camera
4MP HD video (2560 x 1440) at 20 fps
Night vision up to 30m (98 ft.)
Outdoor IP67 weather rated housing
Save installation costs with Power over Ethernet (PoE)
120dB Wide Dynamic Range image balancing
Program motion detection with email alerts
Free iOS® and Android™ mobile apps

Нема на залиха

SKU: 64424 Категорија