TU-P1284 USB to Parallel 1284 Converter

951 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Connect parallel port printers to a USB port
Easy plug and play installation
Supports multiple operating systems

4 на залиха

SKU: 64264 Категорија