product/tu-s9-usb-to-serial-converter

TU-S9 USB to Serial Converter

779 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Connect a RS-232 serial device such as a modem to a USB port on your computer
Easy installation
Supports USB 1.1 and compatible with USB 2.0 and USB 3.0 ports
Supports Windows® and Mac® operating systems

Нема на залиха

SKU: 64262 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » USB додатоци » TU-S9 USB to Serial Converter
a