product/tu3-c10-10-foot-usb-3-0-cable

TU3-C10 10 Foot USB 3.0 Cable

605 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Super speed 5Gbps transfer rates
Full-duplex data transmission support for new transfer types in the future
Backward compatible with USB 2.0
Type-A Male to Type-B Male USB 3.0 connectors

Нема на залиха

SKU: 64310 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » USB додатоци » TU3-C10 10 Foot USB 3.0 Cable
a