Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

TU3-C10 10 Foot USB 3.0 Cable

605 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Super speed 5Gbps transfer rates
Full-duplex data transmission support for new transfer types in the future
Backward compatible with USB 2.0
Type-A Male to Type-B Male USB 3.0 connectors

Нема на залиха

SKU: 64310 Категорија