TU3-ETG USB to Gigabit Ethernet Adapter

1,902 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

IEEE 802.3ab 1000BASE-T compliant
USB 3.0 Type-A connection interface
1000BASE-T supports up to 1Gbps connection speeds
Compact design is ideal for on the go professionals

6 на залиха

SKU: 64366 Категории ,