TU3-H4 4-Port USB 3.0 Hub

3,372 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Easy installation
Add four SuperSpeed 5Gbps USB 3.0 ports
Convenient 1m (3 ft.) USB 3.0 cable
Backward compatible with USB 2.0 and 1.1 devices
Full power for all USB ports with included power adapter

1 на залиха

SKU: 64309 Категорија