Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

TUC-ET2G USB-C 3.1 to 2,5Gigabit Ethernet Adapter

2,594 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

IEEE 802.3bz 2.5GBASE-T compliant
USB-C 3.1 connection interface
2.5GBASE-T supports up to 2.5Gbps connection speeds
Compatible with existing Cat5e or better cabling
Supports 802.1p (CoS) and 802.1Q (VLAN)
Compact design

Нема на залиха

SKU: 64421 Категорија