TUC-ETGH3 USB-C USB adapter + HUB

2,594 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

1 x Gigabit Ethernet port
3 x USB 3.0 ports
Windows® and Mac® compatible
Flexible USB-C cable accommodates most installations
Backward compatible with USB 2.0 and 1.1 devices
Supports Wake on LAN (Suspend Mode)

3 на залиха

SKU: 64422 Категории ,