WD Red SA500 1TB SATA SSD

6,917 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Western Digital 1TB WD Red SA500 NAS 3D NAND Internal SSD – SATA III 6 Gb/s, 2.5″/7mm, Up to 560 MB/s – WDS100T1R0A

4 на залиха

SKU: 37155 Категории , Ознаки: , , ,