product/fam22-2-om3-50-multi-mode-sc-sc-patch-cord-duplex-om3-50-met

FAM22-2-OM3-50 MM SC-SC patch cord OM3, 50 met

1,135 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Low insertion loss .
High return loss .
Precise end face inspection by microscope .
Environmentally stable in optical performance .
Provides total immunity to electrical interference.

Шифра на производ: 21152 Категорија: Tags: ,

Навигација

Home » Products » Linkbasic » Оптика » Patch Cord » FAM22-2-OM3-50 MM SC-SC patch cord OM3, 50 met