product/tu-ps2-usb-to-ps-2-converter

TU-PS2 USB to PS/2 Converter

467 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Connect a PS/2 keyboard and mouse to a USB port on your computer
Easy installation with Universal Plug and Play
Supports multiple operating systems

Нема на залиха

SKU: 64263 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » USB додатоци » TU-PS2 USB to PS/2 Converter
a