product/fam55-3-2-multi-mode-lc-lc-patch-cord-3m-duplex

FAM55-3-2 Multi mode LC-LC patch cord, 3m, duplex

1,012 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Low insertion loss .
High return loss .
Precise end face inspection by microscope .
Environmentally stable in optical performance .
Provides total immunity to electrical interference.

Нема на залиха

SKU: 21066 Категорија Ознаки: ,

Навигација

Home » Продукти » Linkbasic » Оптика » Patch Cord » FAM55-3-2 Multi mode LC-LC patch cord, 3m, duplex
a