product/jks09-sc6a-cat6a-sftp-keystone-jacks-180-degree

JKS09-SC6A CAT6a SFTP keystone jacks, 180 degree

333 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

The new style Jack provides Category 6A system performance and user-friendly installation features. A shielded is available to maximum protection from EMI/RFI interference, the compact size provides high-density connectivity in the work area and telecommunications room.

Нема на залиха

SKU: 21095 Категорија Ознаки: , , , ,

Навигација

Home » Продукти » Linkbasic » Keystone Jack » JKS09-SC6A CAT6a SFTP keystone jacks, 180 degree
a