product/teg-mgbs10-mini-gbic-single-mode-lc-module-10km

TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

4,635 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Mini-GBIC module for single-mode fiber with an LC connector-type
For distances up to 10km
Designed to connect with a standard Mini-GBIC slot

Нема на залиха

SKU: 64123 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Оптика » TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module
a